נירוסטה הינה פלדה בלתי מחלידה (פלב"מ).

שימושה של הפלדת אל-חלד הזו רחב ומגוון החל מכלי מטבח, סירים כיורים ודלפקים, ועד ציוד למעבדות ומסעדות גם בתעשיית הבניין נירוסטה משמשת לגדרות, מעקות וציפוי חוץ למבנים.בנירוסטה משתמשים למעקות מסוגים שונים למשל בתחנות הרכבת, עמודי קשירה לאופניים וכו'.
 
מ. עדי - מומחים בייצור עבודות נירוסטה
 
אנו במ.עדי מבצעים כיפוף וחיתוך נירוסטה, ערגול וריתוך, על פי מידה ושרטוט מהלקוח, ונותנים מענה ופתרונות לכל בעיה או תקלה. אנו שמחים לפתוח מחלקה לפלדת העל הזו ומציעים לשוק מגוון רחב של מוצרים לעיל והתקנתם כגון מעקות וסורגים, דלפקים וכיורים למסעדות ומעבדות סטריליות. 

 למ.עדי מיטב המומחים בתחום החל מההנדסה ועד אחרון הרתכים. כל אחד בעל מקצוע בתחומו ובעל ידע עשיר. אי לכך ובהתאם לזאת למ.עדי מענה לכל לקוח ולקוח החל מהקטנים שביניכם עד לגדולי הקבלנים והיזמים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
זיווד אלקטרוני

עבודות נירוסטה

למידע נוסף והזמנות חייגו אלינו: 072-33-80-124
או מלאו פרטים בטופס המצורף ונחזור בהקדם:
אנו מציעים שירותי כיפוף, חיתוך, ערגול וריתוך נירוסטה, הכוללים שימוש במיטב הכלים המתקדמים בתחום. אנו מנצלים את יתרונותיה הרבים של הנירוסטה – פלדה בלתי מחלידה, ליצירת פתרונות בהתאמה מלאה לכל לקוח ולקוח. אנו יוצרים מבחר של כלים ומוצרים שונים, כמו כלי מטבח, כיורים, סירים, דלפקים וגם ציוד למעבדות ולמסעדות. אנו מציעים את שירותי עבודת הנירוסטה שלנו גם לתעשיות הבניין השונות, עבור גדרות, ציפוי חוץ למבנים, מעקות מסוגים שונים, עמודי קשירה לאופניים ועוד. את כל אחת מעבודות הנירוסטה שלנו אנו מתאימים על פי המידות הנדרשות ועל פי צרכיו של הלקוח.
 
לאחר תכנון, שרטוט וביצוע עבודת הנירוסטה, אנו מגיעים אל הלקוח ומתקנים את המוצר עצמו. אנו נעזרים במומחים בתחום ההנדסה ורתכים מקצועיים, בעלי ידע עשיר בעבודות מסוג זה ועם ניסיון רב מאד בתחום. אנו עובדים עם לקוחות קטנים וגם לקוחות גדולים מאד, קבלנים, יזמים ועוד. עבודות הנירוסטה שאנו מציעים נעשים על פי הזמנה אישית ומוצעים במחירים נוחים ללקוח. האספקה מהירה ככל האפשר וההתקנה כוללת שימוש בציוד מיוחד כדי להציע מוצר מוגמר סופי מושלם. שירותינו כוללים ליווי צמוד ומענה מהיר ללקוח ופתרונות מגוונים כדי לאפשר לו ליהנות ממוצר שבו הוא מעוניין. אנו דואגים להתעדכן באשר לכל החידושים בתחום עבודות הנירוסטה ובאשר לשיטות העבודה השונות והמכשור החדשני ביותר. אנו מבטיחים איכות ללא פשרות, מקצועיות ואמינות. 
 
 
הכנס פלאש
 
סניף צומת ראם-מסמיה
(מתחם קרטין)


טלפקס: 08-699-1205
כתובת: הירמוך 7, יבנה
טלפון: 072-33-80-124
פקס: 08-942-6044
מייל: doron@m-adi.co.il
ת.ד. 13066, יבנה
Address: 7 Hayarmuch St., Yavne
Tel: +97272-33-80-124
Fax: +9728-9426044,
p.o.b 13066, Yavne
מפת הגעה