מפעלי מתכת בצפון

חברת צ. עדי מתכות בע"מ, זוהי חברה וותיקה ביותר ועתירת ניסיון בתחום המתכות. במהלך השנים צברנו לעצמנו ניסיון רב במגוון עבודות מתכת המיועדות הן לענפי הבנייה והן לענף המתכת. אנו מייצרים, משווקים ומתקינים מוצרים שונים הקשורים לתעשייה זו.
בוחרים במקצועיים ביותר!

אמנם ישנם כמה מפעלי מתכת בצפון, אבל אין ספק כי החברה שלנו היא בין המובילות. אנו עוסקים במגוון רב של עבודות כגון: ייצור משקופי מתכת המיועדים לחלונות ופתחים הן בבנייני מגורים והן בבתים פרטיים. אנו עוסקים בכיפוף וניקוב פח CNC למתקני ברזל, מסגריות, ריהוט משרדי וריהוט לגינה. כמו כן אנו מחליפים ארונות חשמל ישנים מעץ לארונות חשמל עשויים ממתכת, שהם אלה שנחשבים לארונות התקניים, כל זאת גם למוסדות וגם לבתים פרטיים. ובנוסף, אנו מנוסים בעוד מגוון סוגי עבודות אחרות, והכל מתוך ניסיון רב שנצבר, מקצועיות מן הדרגה הראשונה, ועבודה איכותית ללא פשרות.
מדוע לפנות אלינו?

אנו מציעים לכם לפנות אלינו, מכיוון שבמהלך השנים, צברנו ניסיון רב בכל הקשור לעבודות מתכת, וחשוב לנו ביותר להציע לכלל הלקוחות שלנו, פתרונות רלוונטיים אותם ניתן להתאים לצרכיהם ודרישותיהם, כל מקרה לגופו. לא בכדי צברנו לעצמנו כה הרבה לקוחות מרוצים, כאשר אנו עובדים מול לא מעט גורמים מענף הבנייה ומענפי התעשייה. למעט ייצור, שיווק והתקנה, אנו מעניקים שירותים נוספים ללקוחות, בכדי שהשירות והמענה יהיו עד כמה שיותר ממוקדי מטרה. 

יתרונות בולטים
חברת מ. עדי עיבוד מתכות, היא לא רק חברה מקצועית מן השורה הראשונה, את כל עבודות המתכת שלנו אנו מבצעים ברמה הגבוהה ביותר, אין כאן מקום לפשרות, ובנוסף, אנו מלווים את לקוחותינו לאורך כל הדרך, תוך כדי מתן יחס חם ואדיב, כאשר תודעת השירות היא נר לרגלינו. אנו דואגים לספק את כל המוצרים במהירות המרבית, ומאתרים את הפתרונות המתאימים והטובים ביותר ללקוחות. בנוסף, החברה מעסיקה עובדים רבים, חלקם אנשי מקצוע מתחום ההנדסה וכאלה העוסקים בתחום הריתוך, כל העובדים שלנו צברו במהלך השנים ניסיון רב והם בעלי ידע עשיר בתחום המתכות. 
 
סניף צומת ראם-מסמיה
(מתחם קרטין)


טלפקס: 08-699-1205
כתובת: הירמוך 7, יבנה
טלפון: 072-33-80-124
פקס: 08-942-6044
מייל: doron@m-adi.co.il
ת.ד. 13066, יבנה
Address: 7 Hayarmuch St., Yavne
Tel: +97272-33-80-124
Fax: +9728-9426044,
p.o.b 13066, Yavne
מפת הגעה