מפעלי מתכת במרכז

מחפשים מפעלי מתכת במרכז? הגעתם למקום הנכון! חברת מ. עדי מתכות בע"מ, היא אחת החברות המובילות, אשר צברה לעצמה וותק רב וניסיון והמעסיקה את העובדים המקצועיים ביותר בתחום עבודות המתכת, הן לגורמים פרטיים והן לגורמים ציבוריים. לא לחינם צברנו לעצמנו במהלך השנים כה הרבה לקוחות מרוצים.

בין החברות המובילות בארץ
חברתנו נחשבת לבין הידועות בארץ בתחומה, ואנו עוסקים בייצור, שיווק והתקנה של מוצרים, ובנוסף, לכך, מציעים שירותים רלוונטיים נוספים, כל זאת לשביעות רצונם המלאה של לקוחותינו.

מיהם לקוחותינו?
בין לקוחותינו הידועים ביותר: חברת הלוויין YES אשר למענה ביצענו עבודות תשתית והקמה. התקנו ארונות חשמל במגדלי יזרעאלי, הן במשרדי הבניין והן בקומות השונות. אנו אחראים על התקנת ארונות החשמל בנתב"ג, התקנה של ארונות במגדל הפניקס בגבעתיים, ולבסוף, התקנו גם ארונות חשמל במגדל היקב ובזד"ל בראשון לציון.

מהו תחום עיסוקינו?
החברה שלנו עוסקת בתחום ארונות החשמל כאשר זה כולל את החלפתם, פילרים, רפפות, והחלפת ארונות חשמל ישנים מעץ לכאלה העשויים ממתכת. אנו עוסקים בתחום ניקוב CNC, חיתוך וכיפוף C.N.C, עבודות נירוסטה, זיווד אלקטרוני ועוד.

מדוע לבחור בנו?
חברת מ. עדי עיבוד מתכות היא בין החברות המובילות בארץ בתחומה, ועל כך יוכלו להעיד אין ספור לקוחות מרוצים. מכיוון שצברנו ניסיון כה רב בתחום המתכות, אנו נדע גם לספק ללקוחות שלנו את הפתרונות המתאימים, בהתאם לדרישותיהם וצרכיהם. בנוסף, אנו עושים שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לשם קבלת עבודות מדויקות ועל מנת שנוכל לספק את המוצרים במהירות ומתוך יעילות, כאשר אנו עובדים על פי תווי התקן המחמירים ביותר.

מתן יחס חם ואדיב ללקוחותינו
חשוב לנו שהלקוחות יקבלו את השירות לא רק המקצועי ביותר, אלא תוך כדי התייחסות פרטנית לכל לקוח ולקוח מתוך הקשבה מלאה לדרישותיו ותוך מתן יחס חם ואדיב. החל מהרגע שפניתם אלינו, אנו נדאג ללוות אתכם לאורך כל הדרך עד לסיום העבודה ובשיתוף פעולה מלא אתכם. אם אתם מחפשים חברה בתחום המתכות המציעה לכם מגוון מוצרים ושירותים והמעסיקה את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם, צרו עמנו קשר עוד היום, אתם תקבלו את השירות המקצועי ביותר, ואנו נזכה בלקוח מרוצה נוסף!
 
סניף צומת ראם-מסמיה
(מתחם קרטין)


טלפקס: 08-699-1205
כתובת: הירמוך 7, יבנה
טלפון: 072-33-80-124
פקס: 08-942-6044
מייל: doron@m-adi.co.il
ת.ד. 13066, יבנה
Address: 7 Hayarmuch St., Yavne
Tel: +97272-33-80-124
Fax: +9728-9426044,
p.o.b 13066, Yavne
מפת הגעה