חיתוך בלייזר – ככה זה עובד
 
הטכנולוגיה של חיתוך בלייזר תופסת היום מקום חשוב בתעשייה בישראל, וזאת בזכות יתרונותיה הרבים על פני השיטות האחרות.
  • דיוק
  • אפשרויות חיתוך מגוונות
  • גימור מושלם לכל מוצר
למידע נוסף והזמנות חייגו אלינו: 072-33-80-124
או מלאו פרטים בטופס המצורף ונחזור בהקדם:

טכנולוגיית חיתוך בלייזר

מה חותכים?
 
חיתוך בלייזר מאפשר לחתוך מגוון רחב של מוצרים, ביניהם עץ, אבן, לבידים, חומרים פלסטיים, יריעות סיליקון, יריעות גומי, עור, בדים מסוגים שונים וכמובן שגם נייר וקרטון מכל סוג.

כתוצאה מכך ניתן להפיק מוצרים רבים באמצעות מכשירי החיתוך, כמו למשל ציוד רפואי, ציוד למעבדות, ציוד לחברות פרסום והפקה, פנלים אקריליים וציוד נוסף עבור מפעלים, חברות ועצמאיים מכל תחומי התעשייה.
איך זה עובד?
חיתוך בלייזר מתבצע באמצעות מכונות ממוחשבות, הממקדות קרן לייזר בעוצמה מתאימה אל החומר המיועד לחיתוך. לכל חומר מתאימה קרן בהספק אחר, וכשאנרגיית הלייזר באה במגע עם החומר, הוא מגיב בהתכה, בפיזור או באיוד. התוצאה – חיתוך חד ומדויק, ברמת גימור מושלמת.

מ. עדי לשירותכם
חברת מ. עדי מציעה שירותי חיתוך בלייזר באמצעות מכונות חדישות בטכנולוגיה מתקדמת. צוות העובדים המקצועיים שלנו מומחים בתחום, ובאפשרותם לבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר. כתוצאה מכך, אתם מקבלים מוצרים ברמת גימור גבוהה במיוחד, שמיוצרים בדיוק על פי התכנון. חברתנו משרתת לקוחות גדולים כקטנים, ומבצעת עבודות בכל סדר גודל. ברשותנו מספר מכונות חיתוך בלייזר, כך שבאפשרותנו לתת מענה למספר פרויקטים בו זמנית, תוך עמידה מדויקת בלוחות הזמנים שנקבעו עם כל לקוח.
 
שירות באחריות
אז אם אתם מחפשים חברה המתמחה בתחום של חיתוך בלייזר, אתם יכולים להפסיק לחפש. מ. עדי מעמידה לרשותכם שנים רבות של ניסיון, מקצועיות והתמקצעות בתחום, מגוון רחב של חומרים לחיתוך וכמובן – אחריות מקצועית על כל עבודה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
חיתוך בלייזר בעיצוב הבית
 
סניף צומת ראם-מסמיה
(מתחם קרטין)


טלפקס: 08-699-1205
כתובת: הירמוך 7, יבנה
טלפון: 072-33-80-124
פקס: 08-942-6044
מייל: doron@m-adi.co.il
ת.ד. 13066, יבנה
Address: 7 Hayarmuch St., Yavne
Tel: +97272-33-80-124
Fax: +9728-9426044,
p.o.b 13066, Yavne
מפת הגעה