שימוש בחיתוך בלייזר בעיצוב הבית
 
מדוע חיתוך באמצעות לייזר הוא שיטה עבודה איכותית ונפוצה כל כך בימינו?
חיתוך ועיבוד של מתכת הוא לא משימה פשוטה כלל וכלל. למען האמת, מדובר במשימה שבשביל לבצע אותה בצורה איכותית ומדויקת יש צורך במכשור איכותי ברמה הגבוהה ביותר. בעבר, הטכניקות המיושנות ששימשו אותנו לחיתוך ועיבוד מדויק של מתכות היו גסות למדי, ולא היה ניתן להשיג עבודה מדויקת ברמה הגבוהה ביותר, בוודאי בכל הנוגע לעיצוב אסתטי ודקורטיבי של מוצרי מתכת, אלא דרך עבודה יקרה של נפח מומחה. כיום, המצב הזה שונה באופן מהותי, ודרך שירות איכותי של חיתוך בלייזר ניתן להשיג את החיתוך המדויק ביותר שלמתכות מסוגים שונים עבור מטרות עיצוביות ופרקטיות שונות בחיי היום יום שלנו. אחת המטרות האלה היא ללא ספק עיצוב הבית שלנו.
 
מתי חיתוך בלייזר הופך לרלוונטי עבור עיצוב הבית האיכותי שלנו בעידן המודרני?
מוצרי מתכת מדויקים – ישנם לא מעט מוצרי מתכת איכותיים שבכדי להשיג את הרמה האיכותית הגבוהה ביותר בהם יש צורך בחיתוך מדויק במיוחד דרך מכשור לייזר. דוגמה טובה לכך תהיה החיתוך המדויק הנחוץ לנו במוצרי אלומיניום או נירוסטה בכדי להשיג את המוצרים השונים הרלוונטיים לבית שלנו, כמו פרופילים לחלונות, רשתות שונות או גדר חיצונית לבית שלנו.

מוצרים מעוצבים ברמה הגבוהה ביותר – עיצוב באמצעות מתכת נחשב בצדק לאחד מסגנונות העיצוב האיכותיים ביותר כיום, בוודאי בכל מה שנוגע לעיצוב פנים בסגנון מודרני ואיכותי. כאשר אנחנו בוחרים במוצרים דקורטיביים עשויים מתכת, שעברו תהליך איכותי של חיתוך בלייזר, אנחנו יכולים לעצב את הבית שלנו בצורה האיכותית ביותר בסגנון שנחוץ לנו.

 ז.לחוביץ - חיתוך בלייזר
השירות של מ. עדי עיבוד מתכות בע"מ הוא השירות המוביל מסוג בארץ בכל מה שנוגע לחיתוך בלייזר שלמתכות למטרות שונות. בין אם מדובר במוצר שממש נחוץ לשימוש פרקטי בבית שלכם, ובעיקר אם מדובר במוצרים דקורטיביים מכל סוג שאותם אתם רוצים להוסיף לבית שלכם – פנו אלינו ותקבלו את השירות האיכותי ביותר שתוכלו לקבל בתחום.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ההבדל בין חיתוך בלייזר לחיתוך C.N.C
למידע נוסף והזמנות חייגו אלינו: 072-33-80-124
או מלאו פרטים בטופס המצורף ונחזור בהקדם:

חיתוך בלייזר בעיצוב הבית

 
סניף צומת ראם-מסמיה
(מתחם קרטין)


טלפקס: 08-699-1205
כתובת: הירמוך 7, יבנה
טלפון: 072-33-80-124
פקס: 08-942-6044
מייל: doron@m-adi.co.il
ת.ד. 13066, יבנה
Address: 7 Hayarmuch St., Yavne
Tel: +97272-33-80-124
Fax: +9728-9426044,
p.o.b 13066, Yavne
מפת הגעה