זיווד אלקטרוני נעשה בכמה דרכים, אחת מהן היא דרך חיתוך בלייזר, זוהי דרך מדויקת ואיכותית.
 
אז מה הוא בעצם חיתוך בלייזר?
 
שיטת חיתוך בלייזר מיועדת לחיתוך מתכות. השיטה מתבצעת באמצעות לייזר שיש לו הספקים גבוהים. צורת החיתוך נקבעת על ידי מחשב, המזיז את קרן הלייזר בצורה מדויקת על משטח המתכת. ישנן מכונות שונות המבצעות חיתוך בלייזר, כאשר רמת הגימור ואיכות החיתוך משתנות ממכונה למכונה. איכות החיתוך נקבעת בהתאם לשישה קריטריונים: כמות הפסולת הנוצרת על משטח המתכת בעקבות החיתוך, חריץ החיתוך, צלקת באזור החיתוך, קווי חיתוך, ממוצע עומק החספוס וזווית הנטייה של החיתוך.
 
 
המכשור העומד לרשותה של חברת מ. עדי חדשני ומאפשר להגיע לרמת דיוק מקסימלית של 0.1 מ"מ.
חיתוך בלייזר מיועד לחיתוך מתכות מכל הסוגים, כגון נירוסטה, אלומיניום ואפילו פלדה. מכונת החיתוך בלייזר של חברת מ. עדי מאפשרת חיתוך של פלדה משוריינת בעובי של עד 15 מ"מ. מעניין לציין שחיתוך בלייזר מהווה חלק בלתי נפרד מתעשיית הייצור של הטנקים.
פרט לתעשיית ייצור הטנקים, השימוש בחיתוך בלייזר נרחב ביותר, וניתן לפגוש אותו בכל תעשייה העובדת עם מתכת. על מנת להמחיש את החשיבות הרבה של חיתוך בלייזר בתעשיות האזרחיות נשתמש בשתי דוגמאות: ייצור זיווד אלקטרוני וייצור שלטים.

חיתוך בלייזר וזיווד אלקטרוני
 
זיווד אלקטרוני זה המעטפת החיצונית של מוצרים אלקטרוניים. הזיווד האלקטרוני הוא שיקבע את המראה, הגודל וצורת השימוש במכשיר המוגמר. חברות אלקטרוניקה משקיעות מאמצים רבים בייצור זיווד אלקטרוני משום שלכך יש השפעה ישירה על הצלחתו של המוצר בשוק. חברת מ. עדי מציעה לכל חברות האלקטרוניקה לקבל שירותי חיתוך בלייזר באמצעות מכונה מתקדמת ביותר. החיתוך המדויק יאפשר ייצור איכותי ואסתטי יותר של זיווד אלקטרוני.
 
חיתוך בלייזר בתעשיית השלטים
 
חיתוך בלייזר כאמור מאפשר רמת גימור גבוהה במיוחד בכל הנוגע לחיתוך מתכת. מסיבה זו עולם ייצור השלטים לא יכול להסתדר ללא טכנולוגיה זו. החיתוך המדויק מאפשר עמידה מלאה בהתחייבויות ללקוח וחוסך בזבוז של חומר יקר. חיתוך בלייזר מאפשר חיתוך צורות, חיתוך אותיות וחיתוך איכותי של חלקי מתכת שונים. ככל שחיתוך בלייזר יהיה מדויק יותר, כן השלט יהיה יפה יותר.
 
שיטת חיתוך בלייזר נכנסה לתעשייה בשנות ה-70 וטכנולוגיה זו הלכה והשתפרה עם השנים. אחד השיפורים המרכזיים שתרמו להפיכתה לשיטת החיתוך הנפוצה ביותר בכל הקשור למתכות, זה השילוב שלה עם מחשבים. המחשב מאפשר רמת ביצוע מדויקת יותר מאשר חיתוך ידני.
חיתוך בלייזר המתבצע במכונה איכותית אינו מצריך עיבוד נוסף, ובכך נחסך זמן יקר בתהליכי הייצור של כל מוצר. השיטה מאפשרת גם חיסכון משמעותי בחומרי הייצור משום שהחיתוך אינו גורם לעיוותים או להרס החומר.
 
חיתוך בלייזר זה שירות הכרחי ביותר, אך חשוב מאוד לדעת מיהו נותן השירות ואיזו מכונה מבצעת את החיתוך בפועל. אנו בחברת מ. עדי מתמחים כבר שנים רבות בעיבוד מתכת ובחיתוך בלייזר. לרשותנו עומדת מכונה חדישה לחיתוך בלייזר המאפשרת לנו ביצוע של כל העבודות ברמת גימור גבוהה במיוחד ובצורה מדויקת. ובחיתוך בלייזר אנו מיצרים מוצרים רבים כמו זיווד אלקטרוני ברמה גבוה, חיתוך מתכות ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
ריהוט גן ורחוב
למידע נוסף והזמנות חייגו אלינו: 072-33-80-124
או מלאו פרטים בטופס המצורף ונחזור בהקדם:

זיווד אלקטרוני

 
סניף צומת ראם-מסמיה
(מתחם קרטין)


טלפקס: 08-699-1205
כתובת: הירמוך 7, יבנה
טלפון: 072-33-80-124
פקס: 08-942-6044
מייל: doron@m-adi.co.il
ת.ד. 13066, יבנה
Address: 7 Hayarmuch St., Yavne
Tel: +97272-33-80-124
Fax: +9728-9426044,
p.o.b 13066, Yavne
מפת הגעה