למידע נוסף והזמנות חייגו אלינו: 072-33-80-124
או מלאו פרטים בטופס המצורף ונחזור בהקדם:

השימושים הנפוצים ביותר ברפפות

אם אתם מחפשים פתרונות הצללה נוחים במיוחד? אם כך, אתם זקוקים לרפפות. לעתים אנו קוראים לרפפות שלבים, אך האמת שיש להן את המונח המקצועי הנ"ל.

מייצרים כיום רפפות ממגוון חומרים שונים, כאשר האלומיניום הוא ללא ספק החומר הנפוץ ביותר. את הרפפות אנו מנצלים לרוב כאמור, כשאנו זקוקים לפתרונות הצללה טובים ואיכותיים. אך על אילו פתרונות מדובר? להלן כמה דוגמאות ומקומות ושימושים, שבהם אנו זקוקים לרפפות.
פרגולות
השימוש הראשון והנפוץ ביותר ברפפות הוא כמובן בפרגולות. לא מעט פרגולות מורכבות משלבים שונים, שבהם בעצם רפפות. מה היתרון של השימוש ברפפות בפרגולות? קודם כל, הן מספקות הצללה מצוינת ואיכותית וחוסמות היטב את קרני השמש.

מעבר לכך, ניתן גם לשנות את הזווית של הרפפות. זה אומר שאם רוצים - אפשר לפתוח אותם בזווית כך שהם יאפשרו יותר חדירה שלשמש פנימה, אך אם רוצים, אפשר גם לסגור אותם ולחסום לחלוטין את חדירת השמש. באקלים הישראלי אשר השינויים מתרחשים בו מידי חודש-חודשיים, השינויים הללו בפרגולות הם חיוניים מאד, ואפשר לקבל אותם בעזרת הרפפות!

השימושים הנפוצים ביותר ברפפות

הצללה לבית
פתרון נוסף הוא להתקין רפפות כפתרונות הצללה סביב הבית שלכם. ניתן להצמיד אותן לפתחים שונים כגון דלתות בחצר, דלתות הכניסה, חלונות, וכיו"ב. מה היתרון כאן? שאתם תמיד מקבלים הצללה מצוינת סביב הבית שלכם. אין ספק שלפעמים נרצה שהרפפות יהיו פתוחות ויאפשרו כניסת אור טבעי פנימה - אבל לפעמים נרצה למנוע חימום יתר בתוך הבית שלנו - והרפפות מספקות לנו הגנה ראויה. ניתן גם להתקין את הרפפות על חלקים ניידים כמו למשל חלונות.
פתחי אוורור
ניתן להתקין רפפות גם על פתחי אוורור גדולים יחסית אשר ממוקמים מחוץ לבית שלכם. היתרון כאן הוא כמובן בשימוש בשלבים כפתחי אוורור, ואפשרויות גם לעיצובים מיוחדים שישתלבו עם המעטפת החיצונית של הבית.
הפתרון הנוח ביותר עבורכם
 
אם כן, אין איש שיחלוק על כך שלרפפות יש לא מעט יתרונות משמעותיים - והרי אנו משתמשים בהם לכמה מטרות שונות, ויכולים להתקין אותן בכמה וכמה מקומות. אתם מוזמנים לבחור את הרפפות המושלמות לשימוש שלכם!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
משקופים עיוורים
 
סניף צומת ראם-מסמיה
(מתחם קרטין)


טלפקס: 08-699-1205
כתובת: הירמוך 7, יבנה
טלפון: 072-33-80-124
פקס: 08-942-6044
מייל: doron@m-adi.co.il
ת.ד. 13066, יבנה
Address: 7 Hayarmuch St., Yavne
Tel: +97272-33-80-124
Fax: +9728-9426044,
p.o.b 13066, Yavne
מפת הגעה